Polska, Orzeł z patki oficera dyplomowanego

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:46:20

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:46:20
364213
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł z patki oficera dyplomowanego, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 20.6 x 23.8 mm, 3.47 g (z nakrętką), patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 61