Polska, Orzeł do czapki

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:45:20
Polska, Orzeł do czapki

Polska, Orzeł do czapki

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:45:20
364211
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska na Emigracji, Orzeł do czapki, Londyn, Orzeł produkcji firmy J. R. Gaunt z Londynu, mocowany na słupek, nakrętka sygnowana ST. ZIEMSKI - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 27
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 29.3 x 40.1 mm, 8.47 g (z nakrętką)
Literatura: Banaszkiewicz 476, Zawistowski 45

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 78