Polska, Orzeł państwowy wz. 27

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:44:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:44:20
364223
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł państwowy wz. 27, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 33.3 x 38.1 mm, 9.74 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 86