Polska, odznaka Zjednoczone Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami R. P.

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:43:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:43:20
364673
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka Zjednoczone Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami R. P., Warszawa, Tarcza na której pięciopromienna gwiazda, ZJEDN. TOW. OPIEKI NAD ZWIER~ZĘTAMI - R. P., wyżej Orzeł, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana CZ. KŁOSSOWICZ / GRAWER / WARSZAWA / MARSZAŁKOW. 145
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 21.0 x 26.7 mm, 4.89 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 69