Polska, Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza (miniatura), od 1929

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:43:00
364217
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza (miniatura), od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 16.5 x 23.7 mm, 5.64 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 109