Polska, Odznaka Wzorowego Żołnierza wz. 1950

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:42:40

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:42:40
364661
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), Odznaka Wzorowego Żołnierza wz. 1950, Łódź, Tarcza, na której Orzeł, wyżej WZOROWY ŻOŁNIERZ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana Ł.Z.P.G.G. - ŁÓDŹ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 40.1 x 47.1 mm, 35.94 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 170

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116