Polska, odznaka pamiątkowa (kopia?)

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:42:20

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:42:20
364668
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka pamiątkowa (kopia?), Głowa ułana na wprost, na stronie odwrotnej 31•VIII•1920 / pod / Komarowem, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FABR. GRAW. EMALJER. / J. KNEDLER / WARSZAWA / UL. NOWY ŚWIAT 45
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 39.7 x 54.1 mm, 74.15 g

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 76