Polska, Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:42:00

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:42:00
364662
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Warszawa, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING / GRAWER / WARSZAWA NIECAŁA 1
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 32.8 x 48.7 mm, 22.62 g (z nakrętką), lekko podgięta
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 390

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 243