Polska, medal - Lech Wałęsa, 1990

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:40:40

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:40:40
364442
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), medal - Lech Wałęsa, 1990, Aw: Głowa Lecha Wałęsy w lewo, LECH WAŁĘSA, Rw: Orzeł w koronie trzymający tarczę z herbem Gdańska, w tle krzyże stoczniowe, PER ASPERA AD ASTRA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 20.20 g, stemple lustrzane, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144