Polska, Złoty Ekran, 1976

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:36:40
Polska, Złoty Ekran, 1976

Polska, Złoty Ekran, 1976

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:36:40
364726
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Złoty Ekran, 1976, Aw: Ekran telewizora, na nim AUTOROM / I REALIZATOROM / "STUDIA OLIMPIJSKIEGO / 1976", wyżej ZŁOTY / EKRAN, niżej 19 TV 76
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 68.8 x 105.3 mm, 215.12 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 41