Polska, 200-lecie Komisji Edukacji Narodowej, 1973

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:36:00

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:36:00
364727
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 200-lecie Komisji Edukacji Narodowej, 1973, Aw: Orzeł trzymający tarczę, na tarczy 200-LECIE / KOMISJI / EDUKACJI / NARODOWEJ / 14•X•1773•1973, Rw: "…I PRZEKONANIA / OBYWATELÓW / I RZETELNE / MŁODZI POŻYTKI / OD NAUCZYCIELI / ZAWISŁY…" / G. PIRAMOWICZ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 90.8 x 83.2 mm, 290.36 g, minimalne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 20