Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:31:40

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:31:40
364391
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony i pozłocony, 45.1 mm, 40.76 g, minimalne uderzenia przy krawędzi
Literatura: Strzałkowski 629

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 49