Włochy, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:30:40
Włochy, medal pamiątkowy

Włochy, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:30:40
364438
Opis: Włochy - Mediolan, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura F. BROGGI F•, JOAN • GALEATIVS VICECOM • A FVNDAMENTIS INCHOAVIT AM • M • CCCLXXXVI, Rw: Widok katedry w Mediolanie, TEMPLVM. MAXIMVM. MEDIOLANI., w odcinku FRAN. BROGGI FECE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 47.5 mm, 41.90 g, drombe uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 49