Włochy, medal na pamiątkę otwarcia tunelu pod Mont Blanc, 1965

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:30:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:30:20
364424
Opis: Włochy, medal na pamiątkę otwarcia tunelu pod Mont Blanc, 1965, Aw: Olbrzym rzucający kwiatami w stronę drogi prowadzącej do tunelu, na dole sygnatura E. MONTI, Rw: MONTE BLANCO / GIUSEPPE SARAGAT / E / CHARLES DE GAULLE / INAUGURANO / IL PIU LUNGO TUNNEL AUTOSTRADALE / DEL MONDO / SOTTO LA PIU ALTA VETTE / DE CONTINENTE / PER I TRAFFICI DI PACE / IN UN'EUROPA UNITA / 16 LUGLIO 1965, na dole sygnatura S JONNSON
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 59.9 mm, 93.49 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34