Watykan, medal pamiątkowy, 1939

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:30:00

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:30:00
364423
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), medal pamiątkowy, 1939, Paryż, Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura ALBERT DE JAEGER, + PIVS + PP + XII + + - + PONTIFEX + MAXIMVS / • SIE • II • MARTII • MCMXXXIX • AD - PETRI • CATHEDRAM • FELICITER • EVECTVS, Rw: Herb papieski, po bokach OPVS - PAX, na dole IVSTITIAE, Na obrzeżu: Pinca BRONZE, projektował Albert Jaeger
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 67.9 mm, 156.65 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 93