Szwecja, medal nagrodowy wystawy rolniczej w Göteborgu, 1891

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:29:20

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:29:20
364440
Opis: Szwecja - Oskar II (1872–1907), medal nagrodowy wystawy rolniczej w Göteborgu, 1891, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura A • LINDBERG, OSCAR • II • SVERIGES • OCH • NORGES • KONUNG, Rw: Kobieta z gałązką i snopkiem zboża, wokół zboże i narzędzia rolnicze, po bokach A. J. SETTEBORG / & Co - FÖRSTA / PRIS, SJUTTONDE ALLM • SVENSKA LANDTBRUKSMÖTET I GÖTEBORG, w odcinku 1891 oraz sygnatura A. LINDBERG
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 51.0 mm, 62.61 g, medal przetarty

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 96