Niemcy, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, 1936

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:28:40

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:28:40
364724
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, 1936, Aw: Zwielokrotniona postać idąca w prawo, z głową w lewo, XI• / OLYMPIADE - BERLIN• / 1936, Rw: Dzwon, na nim orzeł trzymający koła olimpijskie oraz napisem Ich rufe die Jugend der Welt, z prawej sygnatura OTTO PLACZEK
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 70.8 mm, 124.96 g

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 51