Niemcy, medal pamiątkowy, 1933

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:28:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:28:20
364664
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal pamiątkowy, 1933, Aw: Dwie klęczące postacie, podające sobie dłonie nad ołtarzem, na którym księga, u góry miasto w chmurach, Seid fröhlich in hoffnung, geduldig in Trübsal, haltet an am Bebet • Rom • 12 12, Rw: Krzyż, w kątach A, Ω, kłosy zboża i kielich, Die Evangelische Kirche der Altpreuβischen Union - Zur goldenen Hochzeit
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 97.7 mm, 192.37 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 40