Niemcy, medal pamiątkowy, 1880

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:27:40

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:27:40
364436
Opis: Niemcy - Kolonia, medal pamiątkowy, 1880, Aw: Katedra w Kolonii, DER DOM ZU KÖLN, z prawej sygnatura DRENTWETT, w odcinku BEGONNEN 1248 / VOLLENDET 1880, Rw: Scena przekazywania darów Jezusowi przez Trzech Króli, Aubetung der / hl. Drei Könige, w odcinku DOMBILD ZU KÖLN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 59.58 g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 80