Niemcy, medal pamiątkowy, po 1817

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:27:20

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:27:20
364437
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal pamiątkowy, po 1817, Aw: Scena złożenia ciała Jezusa do grobu, ER STARB FÜR UNS, w odcinku sygnatura LOOS, Rw: Symbole nauki i rolnictwa, LASST IHM UNS LEBEN! - LEBE, WIE DU, WENN DU STIRBST / WUNSCHEN WIRST GELEBT ZU HABEN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.5 mm, 79.08 g

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 85