Szwajcaria, 5 franków, 1876

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:26:20
Szwajcaria, 5 franków, 1876

Szwajcaria, 5 franków, 1876

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:26:20
364297
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 5 franków, 1876, Berno, Festiwal strzelecki w Lozannie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.00 g, nakład 20.000 sztuk, ciemna patyna
Literatura: HMZ 2-1343k, Richter 1560a

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 257