Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:25:00
Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:25:00
364674
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych, moneta wybita stemplem głębokim
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 275