Niemcy, 2 guldeny (Doppelgulden), 1824

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:22:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:22:00
364306
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), 2 guldeny (Doppelgulden), 1824, Stuttgart
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekka patyna, ładna moneta
Literatura: AKS 73, Davenport 951, Kahnt 580e, Thun 431

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 60