Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:20:40

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:20:40
364292
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.05 g, kolorowa patyna na obrzeżu, moneta o ładnej prezencji
Literatura: AKS 69, Davenport 771, Thun 258

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 238