Niemcy, talar (32 szylingi), 1607

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:20:00

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:20:00
364288
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto - system talarowy, talar (32 szylingi), 1607, Hamburg, Aw: Brama miejska z trzema wieżami, + MONETA NOUA CIVITATIS HAMBURGENSIS, Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną, na którego piersi jabłkoz liczbą 32, RVDOL II D G RO IM SE A P F D 607
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.89 g, patyna
Literatura: Davenport 5357 - ale skrócona data, Gaedechens 359 var.

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 69