Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1646

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:16:40

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:16:40
364276
Opis: Niderlandy - Zwolle - Ferdynand III (1637–1657), talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1646, Zwolle
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.06 g, patyna
Literatura: Davenport 4885, Delmonte 866b (R1), Purmer Zw32

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 81