Austria, talar, bez daty

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:10:40
Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:10:40
364300
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II (1564–1595), talar, bez daty, Hall, Aw: Pópostać władcy, trzymającego berło i rękojeść miecza, w prawo, FERDINAND D G ARCHIDVX AVSTRIÆ (mała ligatura), Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa, otoczona łańcuchem z Orderem Złotego Runa, DVX BVRGVNDI COMES TIROLIS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.36 g, patyna, czyszczony
Literatura: Davenport 8097, M.-T. 270

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 85