Śląsk, talar, 1791 B

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 22:10:20
Śląsk, talar, 1791 B

Śląsk, talar, 1791 B

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 22:10:20
364290
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), talar, 1791 B, Wrocław
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.96 g, patyna
Literatura: Davenport 2597, Olding 6, Schrötter 31

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 72