Polska, 20 złotych, 2001

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:55:40
Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:55:40
363808
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2001, Warszawa, Paź Królowej – Papilio machaon
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, nakład 26.500 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 848

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 51