Polska, 2 złote, 1933

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:50:20
Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:50:20
364322
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 84