Polska, grosz, 1791 EB

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:40:00
Polska, grosz, 1791 EB

Polska, grosz, 1791 EB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:40:00
364394
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1791 EB, Warszawa, szeroka korona nad monogramem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.C1, Plage-miedź 180

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 81