Polska, ort, 1623

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:34:00
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:34:00
364469
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin B23-VI-8

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 97