Polska, denar, 1556

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:33:20
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:33:20
364472
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1556, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNCE 233, Kop. 7100 (R3), Pfau 209, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 52