Polska, półgrosz, 1555

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:30:20
Polska, półgrosz, 1555

Polska, półgrosz, 1555

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:30:20
364489
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1555, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA55-16

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 18