Polska, półgrosz, 1521

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:27:00
Polska, półgrosz, 1521

Polska, półgrosz, 1521

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:27:00
364481
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1521, Wilno, interpunkcja w formie dwukropków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 1S242-9, Kop. 3160

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40