Polska, denar

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:21:00
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:21:00
364446
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Św. Wojciech siedzący na tronie, z prawej strony stojący Bolesław, w zbroi, trzymający włócznię; Rw: Krzyż, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.29 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.6.3, Gum-H. 79, Kop. 42 (R2), Str. 38*, Such. XIII/2

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 123