Polska, brakteat absolucyjny, daty (1137–1138)

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:20:20

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:20:20
364390
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), brakteat absolucyjny, daty (1137–1138), Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło + SL...ZLAV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.2 mm, 0.35 g
Literatura: Frynas P.6.6, Kop. 47 (R4), Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzywoustego…) typ II-2, Such. XI/XII w. XV/2

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 115