Krzyżowcy, denar, ok. 1225–1250

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:16:00

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:16:00
364310
Opis: Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund IV lub V (1201–1251), denar, ok. 1225–1250, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, w hełmie, z boków półksiężyc i gwiazda, + BOAMVNDVS, Rw: Krzyż z półksiężycem w kącie, + ANTIOCHIA
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.89 g, szara patyna
Literatura: Metcalf Crusades 457

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 65