Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 250–251

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:12:20

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:12:20
364275
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Antiochia - Herenniusz Etruscus (syn Trajana Decjusza) – jako cezar (250–251), tetradrachma bilonowa, 250–251, Antiochia ad Orontem, Aw: Popiersie cezara w prawo, EPENNE TPOY ME KY ΔEKIOC KECAP, Rw: Orzeł w lprawo, z wieńcem laurowym w dziobie, stojący na gałezi, ΔHMAPX EΞOYCIAC, w odcinku SC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro bilonowe, 27.1 mm, 12.57 g, patyna
Literatura: Prieur 624

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 34