Republika Rzymska, denar, 109–108 pne

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:02:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:02:00
364268
Opis: Republika Rzymska - L. Memmius 109–108 r. pne, denar, 109–108 pne, Rzym, Aw: Głowa w wieńcu dębowym w prawo, pod brodą gwiazdka, Rw: Dioskurowie z końmi stojący na wprost, w odcinku obcięty napis L MEMMI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.78 g, korozja na monecie, patyna
Literatura: Crawford 304/1, Albert 1095

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 48