Celtowie Wschodni, obol typu Baumreiter, ok. III–II w. pne

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 20:57:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 20:57:20
364376
Opis: Celtowie Wschodni - Serbia, obol typu Baumreiter, ok. III–II w. pne, Aw: Zbarbaryzowana głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 8.8 mm, 0.74 g
Literatura: Göbl, OTA 131–134, Slg. Lanz 430 (ale głowa w prawo)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 59