Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 20:57:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 20:57:00
364375
Opis: Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne, Aw: Nieregularny rysunek, Rw: Trójkąt z promieniami, poniżej trzy kropki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 9.0 mm, 0.75 g
Literatura: Paulsen tabl. 25, 530–540

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 125