Bizancjum, solidus, 641–659

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 20:51:00
Bizancjum, solidus, 641–659

Bizancjum, solidus, 641–659

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 20:51:00
364248
Opis: Bizancjum - Konstantyn IV Pogonatus (668–685), solidus, 641–659, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza na wprost z globem z krzyżem w dłoni, dN CONSTANTINUS PP AV; Rw: Krzyż na czterostopniowym postumencie, po prawej S, VICTORIA AVGЧ S, w odcinku CONOB
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.3 mm, 4.46 g, minimalne uszkodzenie obrzeża, ale pięknie zachowany z lustrem menniczym
Literatura: Sear 944, DOC 16

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 185