Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 20:27:40
Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 20:27:40
364373
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 1.07.1948, seria DE, numeracja 6238038
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: przegięcie i zgięcie w pionie, ślady po złamaniach, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1270 (R2), Miłczak 137d

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 28