Niemcy, denar, XI w.

Rozpoczęcie: 27-02-2023 18:00
Zakończenie: 09-03-2023 21:16:40
Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2023 21:16:40
354060
Opis: Niemcy - Saksonia - Gittelde, denar, XI w., Aw: Popiersie w lewo, trzymające laskę krzyżową, legenda, Rw: Długowłose popiersie na wprost, + IEL…G
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 1.00 g, niedobity, bardzo rzadki
Literatura: Dbg 1223a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 43