Zakończenie: 02-03-2023 20:00 ÷ 22:43
Polska, zestaw 3 odznaczeń
363331
w skład zestawu wchodzi: Medal Za Udział w Wojnie Obronne... | I/I- |
44 zł szac. 50 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Stulecie Bitwy Narodów, 1913
364192
Popiersie Wilhelma II w lewo, z prawej sygnatura AWES, WI... | II+ |
50 zł szac. 50 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Order Sztandaru Pracy II klasy, 1949–1952 (?)
363324
Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie ro... | I- |
50 zł szac. 80 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka "XX Lat w Służbie Narodu", 1965
363635
Wieniec, przez środek którego przechodzi miecz sztychem d... | I |
50 zł szac. 20 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 8 odznak i odznaczeń
363333
w skład zestawu wchodzi: Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzen... | I/II |
50 zł szac. 80 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Partyzancki, 1945–1999
363330
Krzyż, na środku którego Orzeł, na ramionach ZA - POLSKĘ ... | I/I- |
55 zł szac. 40 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 5 miniatur
363336
w skłąd zestawu wchodzi miniatura Krzyża Walecznych, 2 mi... | I/I- |
60 zł szac. 60 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (miniatura)
363662
Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, rami... | II |
70 zł szac. 50 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, 1944–1952
363669
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II+ |
85 zł szac. 40 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944
363640
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II- |
85 zł szac. 40 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona |