III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Krzyż Batalionów Chłopskich, 1988–1999

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 22:40:00

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 22:40:00
363329
Opis: III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Krzyż Batalionów Chłopskich, 1988–1999, Krzyż, na ramionach 1940 - BCh - WP - 1945, na środku biało-czerwona tarcza z Orłem, na stronie odwrotnej, na poziomej belce krzyża ŻYWIĄ i BRONIĄ, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo oryginalne pudełko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 41.9 x 44.0 mm, 11.46 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 25