Polska, Odznaka "X Lat w Służbie Narodu", 1955

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 22:38:00
Polska, Odznaka

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 22:38:00
363636
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka "X Lat w Służbie Narodu", 1955, Warszawa, Wieniec, przez środek którego przechodzi miecz sztychem do dołu, w wieńcu medalion, na którym Orzeł, pod nim W SŁUŻBIE NARODU, na wieńcu X, na stronie odwrotnej nabita litera B oraz numer 4587, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, emalia, 27.5 x 38.6 mm, 12.42 g (z nakrętką), odznaka w brązowym pudełku
Literatura: Wełna Odznaki 335

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 230