Rosja, Traktat w Küczük Kajnardży (późniejszy odlew), 1774

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 22:19:40

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 22:19:40
364162
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), Traktat w Küczük Kajnardży (późniejszy odlew), 1774, Aw: Popiersie Piotra Aleksandrowicza Rumiancewa w prawo, na dole sygnatura I. G. IÆGER. F, ГРАФЪ. ПЕТРЪ АΛЕКСАНДРОВИЧЬ. РУМЯНЦВЪ. ГЕНЕРАΛЪ ФЕΛДМАРШАΛЪ., Rw: Żolnierz rzymski trzymający włócznię i gałązkę laurową, w tle trofea, na dole z prawej sygnatura I• B• GASS, w odcinku 10 IЮΛЯ 1774 ГОДА•, ПОБѢДИТЕΛЮ И ПРИМИРИТЕΛЮ.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: metal lany i złocony, 93.6 mm, 252.21 g, oryginał bardzo rzadki
Literatura: Diakov 166.1 (oryginał)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 52