Zakon Krzyżacki, FAŁSZERSTWO !!! brakteat typu Ramię z proporcem, ok. 1236–1248

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:29:40

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:29:40
364194
Opis: Zakon Krzyżacki, FAŁSZERSTWO !!! brakteat typu Ramię z proporcem, ok. 1236–1248, Ramię z proporcem, płachtą skierowanym w prawo, pod płachtą krzyż, z lewej strony proporca krzyż złożony z czterech kulek
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.0 mm, 0.32 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T1.1, Waschinski 1

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 217